„Ačiū“ nuostabiam vyrui

Šiandien mūsų santuokai 5-eri. O draugystei jau net nežinau kiek. Laikas bėga taip greitai, kad neseniai su vyru skaičiavome, kiek laiko mes susituokę ir tik pagal metus atsekėme, kiek iš tiesų, nes jausmas toks, kad tai buvo labai neseniai. Šis įrašas mano vyrui. Padėka jam. O į tinklaraštį užklydusioms tebūna tai galimybė žvilgtelėti iš šalies, kas man mūsų santykiuose yra išties vertinga praėjus ne metams, o įvairiausiems įvykiams, patirtims, džiaugsmams ir vargams. Tikriausiai labai romantiškai skambėtų, jeigu girčiau savo vyrą už kasrytinį kavos puodelį į lovą, gėles įvairiomis progomis ar be progos ir gražius meilės laiškus. Man nė kiek neliūdna prisipažinti, kad tos kavos ir tų gėlių būna labai retai (greičiausiai nebus ir šiandien). Aš santuokoje turiu tiek daug, kad tokios smulkmenos atrodo visai nereikšmingos.

Ačiū, Tomai, kad mane myli:

… leidi ir skatini mane būti tokia, kokia esu, tuo pačiu padėdamas atpažinti tuos dalykus manyje, kurių nenoriu turėti ir padedi keistis. Tavo dėka šiandien esu daug geresnė manęs versija nei buvo prieš mums susipažįstant.

… tiki mano idėjomis ir jas palaikai. Dėkoju, kad nei vieno mano projekto nenukilinai ir daug iš jų padėjai įgyvendinti.

… mokai pasitikėti savimi. Ne kartą mūsų santykiuose emociškai esu jautusis lyg nustumta nuo liepto į vandenį. Tokios situacijos man padėjo išmokti nebūti emociškai priklausoma nuo tavęs.

… nieko iš manęs nereikalauji. Ačiū, kad man leidi daryti tą ir tiek, kiek aš noriu. Šioje laisvėje gimsta didelis noras rūpintis namai, Tavimi, Elija.

… gerbi mane. 

… rūpiniesi manimi. Ačiū, kad leidai man nedirbti ir vienas išlaikei mūsų šeimą, kol aš rūpinausi Elija, namais, mokiausi, vykdžiau savo projektus ir t.t. Ačiū, kad smulkmenose pagalvoji apie mane.

… stengiesi dėl manęs. Nors kartais atrodo, kad kai kuriais klausimais mums sunku suprasti vienas kitą, nes mūsų poreikiai skiriasi, dėkoju, kad ilgainiui stengiesi ir darai dalykus dėl manęs.

… ieškai kompromisų. O teisingiau win-win sprendimų. Kartais, kai atrodo, jog neįmanoma padaryti taip, kad abu laimėtų, ačiū, kad sėdi su manim ir mąstai, kaip tai padaryti.

… myli Eliją. Kaip matau, kaip myli ją, žinau, kad myli mane.

… esi man autoritetas. Daugelyje sričių mokausi iš tavęs pačių įvairiausių dalykų. Žaviuosi tuo, kaip tu matai pasaulį, tavo vertybėmis, idėjomis ir svajonėmis. Žinau, kad tavo dėka šis pasaulis yra geresnis. Ar bent jau teritorija apie mūsų namus.

Man yra garbė būti tavo žmona ir dalintis gyvenimu su tavimi. Ačiū už šiuos metus drauge. Tebūna saulėta tau ši diena ten toli. Apkabinu.

4 thoughts on “„Ačiū“ nuostabiam vyrui

  1. Jau buvau pasigedusi Jūsų irašų. Rašykit dažniau!

    1. Ačiū už paskatinimą, Ugne.

  2. Labai šiltas ir mielas širdžiai įrašas!

    1. Ačiū, Diana!

Ką apie tai manai?