Dovanos, kurios greitai rado vietą mūsų namuose

Būna dovanos, kurios labai nudžiugina, bet būna tokių, su kuriomis tenka pasukti galvą, ką nuveikti ar kur padėti. Noriu su jumis pasidalinti dovanų idėjomis, kurias tikrai norėčiau gauti dar kartą. Gal kažkam kils minčių, ką padovanoti mažyliams ar jų mamytėms-fėjoms.

Pagalvytė – debesėlis iš 4 KĖDUČIŲ. Jis pas mus atkeliavo po reklamos filmavimo ir fotosesijos, kur su Elija pasijautėme tikros žvaigždės. Tokių ir panašių pagalvėlių galite rasti Vilniaus Akropolio Kalėdinės mugės stende prie įėjimo į Pegasas knygyną ir 4 kėdučių el.parduotuvėje.

Daiktkrepšis iš MEDVILNIUKAS. Gavus leidimą išsirinkti kažką iš el.parduotuvės gerai pasukome galvas su Elija, nes nuo kiškučių iki girliandų – viskas nuostabiai gražu. Bet nugalėjo praktiškumas: mažiems mūsų namams labai pravers šis daiktkrepšis, kuriame jau spėjo pabūti ir sauskelnės, ir žaislai, ir nespėti išdėlioti po skalbimo drabužėliai, ir pati Elija.

BERRY LIGHTS lemputės. Įžiebti jas – tai pirmas dalykas, ką Elija skuba padaryti vos išlipus ryte iš lovos (o išlipa dar kai būna tamsu). Daug jaukumo priduoda namams, o ir gerai nuteikia miegui blanki šviesa, kai vakare jau gesinamos šviesos ir rengiamasi pižama.

BALTAI BALTA kūdikio albumas. Jau mintyse turiu vieną kūdikėlį, kuriam (o tiksliau jo mamytei) ketinu jį padovanoti. Tik atsivertusi šį albumą supratau, kad labai gailiuosi, jog iš pirmųjų metų gyvenimo su Elija turiu tik šūsnis nuotraukų kompiuteryje ir telefone, tačiau mažai kas liko apčiuopiamo ar užrašyto, kas primintų pradžių pradžias. Atrodė niekada nepasimirš kokio svorio (gramų tikslumu!) ji gimė. Bet pasimiršo. Pasimiršo daug dalykų, daug nutikimų, emocijų, patirčių. Gaila, kad nedaug jų yra užfiksuotų…

NIEKO RIMTO knygelė. Knygelių turim daug, bet ši tapo Elijos mėgstamiausia jau pirmą kartą paėmus į rankas. Man ji irgi graži, dar svarbu, kad puslapiai pakankamai stori mažylės susidomėjimui „atlaikyti“, bet Elijai – ji nepakeičiama. Atrodo, jog labiausiai žavi švelnių bruožų personažai. Panašių knygučių jau paprašėme Kalėdų senelių 🙂

BABA. priemonės nuo peršalimo. Taip, apie tai mažiausiai norisi galvoti šventiniu laikotarpiu, bet peršalimai mūsų namuose dažni. O kelios BABA. priemonės, kurias išbandėme pasirodė labai efektyvios. Ypač kremukas nosytei. Svarbiausia, natūralios ir saugios mažiesiems.

PŪKO ŠVELNUMAS kepurytė. Prisipažinsiu, kad nesu tikra, kas man labiau patinka: šios kepurytės, ar jų kūrėja. Su dviem mažyliais ji dar tokiais grožiais aprūpina ir kitus. Tiesa, Elijai pirmieji bandymai nešioti šią kepurę nelabai patiko, nes nors ir švelni merino vilna, bet jai ji griaužė odą, bet kai buvo stipriau pašalę – viskas buvo gerai. Gal tiesiog ne laiku ją uždėjusi buvau…? Atrodė puikiai.

MAMYTSĖ“ knyga. Turėjau garbės žvilgtelti į šios knygos puslapius tada kai dar jie tebuvo pasiruošimo spausdinti stadijoje ir nuo tada labai laukiau, kada galėsiu gyvai juos pavartyti. Ši knyga labiausiai padrąsinantis motinystės kasdienybėje dalykas. Jau visus gražius žodžius apie ją buvau parašiusi, taigi dabar tik konstatuoju: tokia dovana niekada negulės lentynose nepanaudota.

ECOTEETHING ČIULPTUKO LAIKIKLIS IR KAROLIAI. Kol nepalieti šių silikoninių karoliukų, atrodo, kas čia tokio. Bet jie labai malonūs. Įspūdinga, kiek gražiausių spalvinių derinių yra prikurta! Bet labiausiai man patinka tai, kad medžiagos, iš kurių karoliai pagaminti yra draugiškos net gi mažųjų burnytėms.

Taigi visus šiuos dalykėlius mielai gaučiau dovanų, jeigu jų neturėčiau. Atsukus laiką atgal. Bet dar labiau už visa tai mane džiugina, kiek daug (pasirodo) nuostabių pažinčių šiais metais turėjau. Kiek daug įdomių projektų ir projektėlių įgyvendinom. Noriu padėkoti visoms jums, mielosios, kad susiradote mane 🙂

 

 

Ką apie tai manai?