Philips lėtaeigės sulčiaspaudės apžvalga

sulčiaspaudė

Sulčiaspaudę tik žymiai didesnę jau turime seniai. Todėl dabar išbandydama šią Philips lėtaeigę sulčiaspaudę, galiu ją palyginti su turima.

Apskritai sultis spaudžiame retokai. Dėl kelių priežasčių. Pirmiausia dėl to, kad jas išspaudus lieka DAUG plovimo. Antra, atrodo, kad darant žalius kokteilius (apie juos daugiau rašiau čia ir dar šis tas čia) maistingų medžiagų gauname daugiau. Bet gal čia tik mano įsivaizdavimas. Bet to, kas liečia mažylius, kartais abejoju, ar pakankamai žinau, kokios sultys jiems būtų tinkamos ir naudingos.

Pirmas įspūdis išbandžius lėtaeigę sučiaspaudę tikrai geras. Ant dėžės, kurioje ji buvo supakuota, rašoma, kad išplauti ją po naudojimo tereikia 1 minutės. Ir, panašu, kad taip ir yra. Tikrai plovimas užtrunka trumpai, išardymas ir surinkimas paprastas. Patogi papildoma talpa su dangteliu, jeigu išspaudus sultis jų lieka kitam kartui. Dar ši sulčiaspaudė gera tuo, kad ji leidžia spausti sultis iš tokių žalumynų kaip špinatai, želmenys ir pan. Receptų įsigijus sulčiaspaudę gausite visą knygą. Bet vėl gi. Man gal nedrąsu juos visus mėginti su mažaisiais, nes dėl kai kurių sulčių receptų yra prieštaringų nuomonių.

Spaudėme sultis iš obuolių ir moliūgų ir mažieji ragavo jas atskiestas vandeniu. Visas spaudimo procesas sklandus. Tik man nelabai patiko vienas dalykas. Ta sulčiaspaudės dalis, į kurią reikia dėti vaisius, daržoves ir kt. yra gana siaura, todėl viską reikia gana smulkiai pjaustyti. Ir tai užtrunka nemažai. Na aš lyginu su mūsų sulčiauspaudč į kurią vienu metu galiu dėti nepjaustytus obuolius ir po 2-3 morkas. Tačiau jeigu spaudžiamas sulčių kiekis nėra didelis – supjaustyti į kelias dalis neturėtų būti problema.

Gal kartais jūs spaudžiate sau ar savo mažiesiems sultis? Pasidalinkite savo patirtimi, kokius vaisius ar daržoves renkatės?

 

 

 

 

 

 

 


 

Ką apie tai manai?