Pirmasis kavos aparatas

we-are-an-independent-pr-agency%2f-3

Jau labai seniai svajojau apie kavos aparatą, tačiau vis mūsų virtuvė atrodė jam per maža.  Nes tikrai, joje apskaičiuotas ir suplanuotas kiekvienas laisvos vietos plotelis ir kiekvienas daiktas apsvarstytas: reikia jo ar ne. Taigi labai apsidžiaugiau, kai Aušra iš Unboxing pasiūlė sudalyvauti projekte, kuriame turėsiu galimybę išbandyti keletą Topo centro Phillips buitinės technikos prietaisų, tarp kurių ir kavos aparatą Saeco.

Taigi, pradėsiu nuo to, kad atsidžiaugiau juo įvairiais būdais: turėjau virtuvėje, savo darbo zonoje ir net gi prie lovos(!). Papasakosiu pirmiausiai apie tai, kuo man patiko šis aparatas.

Paprastas aparato paruošimas naudojimui. Niekada man nepatikdavo sukti galvą žiūrint į schemas, iš kurių turėtų pasidaryti aišku, ką su kuo sujungti, tačiau… instrukcija parengta taip, kad greitai ir sklandžiai galėjau surinkti ir paruošti aparatą naudojimui.

Paprastas programų naudojimas. Visas valdymo mechanizmas yra parengtas taip, kad labai greitai įsimena pagrindinės funkcijos: kaip reguliuoti kavos stiprumą, kaip keisti pieno ir kavos proporcijas gėrime ir pan. Nereikia nuolatos laikyti rankose instrukcijos ir ieškoti atsakymų dėl paprasčiausių klausimų, kilusių naudojime.

Latte. Na, man atrodo prabangu tai, kai namie gali gerti tikrą latte kavą su tiek pieno, kiek nori!

Kavos stiprumo pasirinkimas. Kiekvienam kavos puodeliui galima pasirinkti norimą kavos stiprumą ir tai tikrai labai naudinga, kai skirtingi žmonės mėgsta skirtingo stiprumo kavas. Pavyzdžiui, mano vyras šiaip nelabai mėgsta kavos dėl to, kad įprastai iš kavos aparatų ji būna stipri, tačiau dabar mes geriam kavą kartu – jis silpnesnę, o aš stipresnę.

Apskritai, labai smagu, kai vienu mygtuko paspaudimu gauni gerą puodelį kavos. Įprastai aš naudoju piltuvėlio tipo kavos filtrų laikiklį ir popierinius filtrus, tačiau tai užima daugiau laiko, negu kai viską už tave padaro JIS.

Visgi pastebėjau keletą kitų dalykų, dėl ko mano svajonių aparatas būtų kiek kitoks:

Dydis. Mažuose namuose santykinai kavos aparatas užima nemažai vietos.

Ar tikrai reikalinga pieno paruošimo funkcija? Nors,  kaip sakiau, labai smagu gerti tikrą latte namuose, visgi aš esu iš tų, kurie mieliau gertų juodą kavą su šlakeliu kad ir šalto pieno, bet NEPLAUTŲ papildomo indo. Žinoma, tie, kuriems praskalauti pieno kaitinimo talpą – niekis, palyginti su malonumu, kurį už tai gauna, tada pirmyn!

Ne visi puodeliai tinkamo dydžio. Latte norint padaryti į aukštesnę stiklinę, ji pasirodo per didelė ir netelpa po kavos pylimo mechanizmu, todėl įpylus pieną, reikia pakišti ir su ranka laikyti stiklinę, kol bus supilta kava.

Apibendrindama džiaugiuosi galimybe išbandyti, tikrai gerai išbandyti daiktą ir įsitikinti, ar toks jis būtų reikalingas mūsų namuose. Tokią galimybę vis atsiminsiu prieš įsigydama naują buitinės technikos prietaisą.