Atsispausdink švenčių planą: tegu būna mažiau streso

Meniu ypatingai dienai

Paskutiniu metu vis išgirsdavau žmones kalbančius apie tai, kaip jie nelaukia švenčių: daug streso, rūpesčio, skubėjimo, pareigos jausmo ir t.t. Kalbant apie stresą ir skubėjimą visada sau turiu gerą sprendimą – planavimą. Mintys ir darbai perkelti iš galvos ant popieriaus lapo, atrodo, tampa lengviau kontroliuojami. Tikėdama, kad tai galioja ne tik man, bet ir kitiems žmonėms, kviečiu pasinaudoti šventinių dienų planu, kurį galima parsisiųsti ir atsispausdinti. Jį sudaro 6 temų planeliai.

Meniu ir pirkinių sąrašas

MENIU YPATINGAI DIENAI // Atskirose dalyse galima planuoti atskirus patiekalus.

PIRKINIŲ SĄRAŠAS // Planuojant šventines vaišes patogu iš karto sudaryti pirkinių sąrašą.

Untitled design (1)

NAMŲ PUOŠIMAS // Atskirose vietose galima pasižymėti dalykus, kuriuos reikia nusipirkti, darbus, kuriuos reikia padaryti pačiai bei darbelius, kur reikia paprašyti (vyro?) pagalbos ir geros idėjos.

Dovanų sąrašas

DOVANŲ SĄRAŠAS // Nebūtinai dovanojami gali būti tik daiktai. Kartais daug daugiau gali reikšti ranka parašytas laiškas, nupieštas atvirukas ar šiltų sveikinimų skambutis telefonu.

Padėkų sąrašas

NORIU PADĖKOTI // Mano draugė Danutė rašė magistro baigiamąjį darbą apie dėkingumą ir nuo to laiko, aš vis atsimenu šią savoką. Pastebėti už ką ir jaustis dėkingu – tai man suteikia daugiau laimės jausmo. Kviečiu po švenčių nepamiršti padėkoti už dovanas, laiką kartu, pokalbius, šypsenas ir visa kita, kas nudžiugino.

2 PADĖKOS ATVIRUKAI // Paskutinį PDF failo lapą atsispausdinę ant storesnio popieriaus, perkirpę pusiau ir abi dalis perlenkę turėsite puikius padėkos atvirukus. Tegu jie pasiekia jūsų širdį sušildžiusius žmones 🙂

Planą galima atsisiųsti apačioje paspaudus “Download“. Parsisiuntėte, planuojate, patiko? Pasidalinkite savo įspūdžiais.

 

 

 

 

 

 


 

1 thought on “Atsispausdink švenčių planą: tegu būna mažiau streso

  1. […] geras reikalas – šventėms be […]

Ką apie tai manai?