Vaikas, šuo ir tvarka

we-are-an-independent-pr-agency%2f-1

Vaikas, šuo ir tvarka. Žodis „tvarka“, atrodo, labiausiai nedera su kitais dviemis. Kai gimė Elija, kurį laiką mūsų spanielė Sani gyveno pas mūsų tėvus (kurie taip mums labai pagelbėjo). Ir ji grįžo, kai mažoji jau vaikščiojo. Taigi apie tvarką galiu pasakyti tik tiek, kad jos niekada nebuvo nepaisant to, kiek daug laiko tvarkymuisi galiu skirti ir kiek skiriu. Rezultatas vis tiek visada toks pats. Nors erzina ir nuolat visur išmėtomi žaislai ir įvairiausi daiktai, labiausiai nesmagu dėl įvairiausių trupinių (iš kur jų šitiek – nežinau), dulkių, šuns plaukų ir pan. Pasakysiu tvarkos tema tikrai ne iš įdomiųjų, bet kodėl aš apie tai? Nes noriu trumpai pasidalinti įspūdžiais išbandžius Philips siurblį. Štai keletas pastebėjimų.

Labiausiai mane sužavėjo tai, kad siurblys yra kraunamas, todėl be laido. Apimtimis gaunasi labai ne didelis, todėl padėjus bet kur, netrukdo. Kaip kvailai be skambėtų, su juo gali jaustis kaip su mobiliuoju: pasikrauni ir jis visada šalia. Smulkiausioms nelaimėms likviduoti ar kelių minučių kambario pašvarinimui. Ir nesunku tai padaryti kelis kartus per dieną. Sakysit, labai pedantiška. Nežinau. Jeigu tik kelios minutės ir dienos pabaigoje yra žymė, kad kažkas tvarkyta – aš užskaitau.

Nusiimanti mažesnioji dalis labai praverčia, kaip sakiau, smulkiems nutikimams, automobiliui ar minkštiems baldams.

Nors prie siurblio prisidedanti talpa vandeniui ir šluostė grindų plovimui skamba kaip labai gera idėja, tačiau tai nelabai yra grindų plovimas, o labiau drėgnas prašluostymas. Grindys vis tiek lieka nelabai švarios, lieka žymės nuo drėgnos šluostės. Be to važinėti reikia ne pirmyn atgal, kaip esame įpratę, o tik pirmyn (taip kaip grindys yra valomos prekybos centruose). Taigi kol vieną dieną siurbimo + plovimo idėja bus tobulai įgyvendinti, dabar tikrai pakanka pliusų, kuriuos aprašiau anksčiau.

 

 

 

 

 

 

 


 

1 thought on “Vaikas, šuo ir tvarka

  1. Pati naudoju šį siurblį, o gal tiksliau reikėtų vadinti – elektrinę šluotą – ir galiu drąsiai pripažinti, kad šis prietaisas yra mano mėgiamiausias buityje! Visas „mažas nelaimes“, kurių pėdsakai lieka ant grindų likviduoti paprasta ir su kūdikiu ant rankų, siurblys visad po ranka, nereikia tvarkantis paskui save tampytis laidų. Siurbimas dar nebuvo toks patogus.
    Beje – per dieną aš taip pat jį panaudoju bent du kartus.

Ką apie tai manai?